Acum cine stie care este adevarul dar nu-mi place mediatizarea facuta de OTV. Il inteleg si pe Diaconescu ca trebuie sa faca audienta dar nici in felul asta(pe suferinta unor persoane). Cu fele de fel de invitati unul mai pe dinafara decat altul. NU se poate!! A ajuta o persoana la dicaonescu nu mai are aceias semnificatie.
oricum Dumnezeu s-o ierte pe Diana
oricum Dumnezeu s-o ierte pe Diana
hhhmmmm... pai fiecare isi vede interesul... se ajuta unii pe altii... ptr ca OTV-ul a descoperit cam destule.. chiar daca numai pentru audienta.. crezi k pe mama Dianei o intereseaza cum se afla adevarul ?... important este sa-l afle...
RăspundețiȘtergereincerc sa inteleg durerea mamei Dianei dar parca exagereaza putin
RăspundețiȘtergererevin si spun: nu exagereaza mama Dianei care are tot dreptul ( numai ea stie ce e in sufletul ei ) cat exagereaza dan diaconescu
RăspundețiȘtergere