La multi ani! oinu! martie 03, 2008 Sub tavan de stele, si cu bani si fara bani, intr-un miez frumos de noapte, lumea-ti spune "La multi ... ani bani...."Sa ne traesti oinu!! Va pupa tata Distribuiți Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Distribuiți Solicitați un link Facebook X Pinterest E-mail Alte aplicații Comentarii
Comentarii
Trimiteți un comentariu