Treceți la conținutul principal

Am castigat fara sa particip

castigat

MI-am verificat si eu azi emailul si ghici ce am gasi emailul de
mai jos.
Mai ceva ca in bancul cu acea persoana care se ruga sa castige
la loto, si ot se ruga si iar se ruga pana se enerveaza Dumnezeu si
ii spune.Dar pune mai un bilet!!
!Aaa eu am castigat fara sa particip.
MI-au trimis si fotografia care e in stanga.Ce ziceti?? mare noroc pe mine
Stimate......... am placerea sa va imformez ca ati fost ales castigator in urma

tombolei de pe 01.02.2008 organizata de Moda Vision

filiala care va activa pe piata din Romania incepand

cu 1.03.2008. Premiul castigat de dumneavoastra este

un superb ceas rolex din aur de 24K in valoare de

36.000 $. Compania a hotarat sa ofere 10 asemenea

premii pe teritoriul Romaniei iar dumneavoastra

sunteti unul dintre castigatori.

Deoarece am esuat in incercarea noastra de a va

trimite premiul prin posta, practic pachetul sa intors

inapoi, deci credem ca adresa pe care noi o avem nu

este corecta, va rugam sa dati un REPLAY la acest

e-mail in care sa treceti adresa completa astfel:

Nume, Prenume, strada, numar, bloc, ap, etaj,

Judetul, Localitatea, codul postal

In cazul in care nu ne furnizati informatiile

corecte, sincer ne pare rau dar nu va putem trimite

premiul castigat.

Felicitari,

Bernoulli Huglio - Manager Asistent

Luca Panucci - Marketing Manager

Mihai Stan - IT Manager

P.S Din moment ce ne veti trimite adresa postala, va

vom livra valorosul premiu in maxin 7 zile lucratoare

Avetzi in fisierul atasat o poza cu premiul

dumneavoastra


Comentarii